За оцінками американських соціологів, 75% студентів коледжу мали колись стосунки на відстані. і від 25до 50% перебувають у таких стосунках зараз.

Але стосунки на відстані, це не лише для студентів, опитування показують, що близько 3 мільйонів американських пар, дорослих людей, живуть окремо.

Дослідники з Корнельського університету попросили 63 подружні пари, тих, які перебувають на відстані, і тих, що живуть поруч, відстежувати, як часто вони контактують зі своїми партнерами і який тип засобів зв’язку (телефонні дзвінки, текстові повідомлення, відео -чат і т.д.) вони використовували. Пари також вели щоденники, де записували інформацію, якою вони поділилися зі своїми партнерами.

Пари, що жили на відстані, зв’язувалися один з одним частіше, приблизно три -чотири рази на день. Дослідники також виявили, що такий частий контакт може налагодили міцні зв’язки між партнерами.

Пари, що живуть на відстані, відчували себе інтимніше один з одним, ніж пари, які бачили один одного весь час. Можливо це відбувалося тому, що люди в стосунках на відстані охоче діляться своїми почуттями.

Водночас, у певному сенсі стосунки на відстані все спрощують – закохані не турбуються про оплату рахунків, про приготування вечері, їм не потрібно вранці збирати до школи дітей.

Джерело: CNN