В інтерв'ю Viva батьки крихітного синочка Івана розповіли, якими є у буденних справах. Крім того Осадча зізналася, як склалися стосунки між її чоловіком та старшим сином Іллею.

За словами Катерини, вони з Юрієм є педантичними та консервативними у своїх звичках, оскільки за знаком зодіаку Діви.

«Юра – перфекціоніст в питаннях побуту, йому потрібно, щоб порядок та чистота були ідеальними», – зазначила Осадча.

«А ще він – справжній чоловік в будинку. Справа в тому, що останніми роками я займалася своїм житлом сама. І Юра періодично може мені нагадати: «Навіщо ти берешся за чоловічу роботу? Для цього є я». Дійсно, перш я всім займалася сама: всю посадку на дачі, стрижку газону, якісь побутові речі я або робила сама, або це робили працівники, але під моїм керівництвом. Я знаю, як і що робиться, і багато чого вмію. Я навіть знаю, як законсервувати трубопровід на зиму, щоб труби не тріснули», – похизувалася зірка.

Подружжя правильно харчується та використовує рекомендації дієтолога.

«Ми намагаємося дотримуватися правильного харчування, ось уже рік як наше меню формується під наглядом дієтолога. Тому у нас все дієтичне: запечена риба, салати, ніяких складних вуглеводів, гарнірів, ніякого червоного м'яса. Трохи складніше готувати в піст, тому що для пісних страв менший розмах. Але я вже і пісні столи навчилася робити», – підкреслила Катерина, додавши, що спеціально до другої вагітності вони не готувалися.

«Все було природно. Ми дотримуємося тієї думки, що чим менше зациклюєшся на питанні, тим легше і більш органічно воно вирішиться. Рік тому в кінці зими ми вирішили, що непогано було б звернутися до дієтолога Наталії Олександрівни, і так збіглося, що ми зустріли знайомих, які порадили нам фахівця. У нас завжди так – варто про щось подумати: «добре б …» – і одразу ж в наше життя приходив хтось або щось, про що ми думали. Так ми зустрілися з дієтологом, яким до цих пір задоволені: мені скоро народжувати, а за фігурою це не особливо видно. Можливо, дієта стала тим, що допомогло нам легше пережити останні дев'ять місяців», – згадує вона.

Старший син Каті, Ілля знайшов спільну мову із Юрієм Горбуновим. Підліток, фактично, живе на три домівки: то з мамою, то з татом, то з дідусем і бабусею, і йому це подобається.

«Скрізь у нього є своя кімната, скрізь є свої речі. І коли я його запитую: Ну що, який тиждень ти у нас? Він зітхає: Ох вже мені ці переїзди! Він весь час переїжджає, і йому це подобається», – пояснила Осадча.

При цьому, реакція на вагітність мами у Іллі була дуже радісною.

«Ми думали, як йому розповісти, що у нього буде братик або сестричка. І якось за вечерею: Іллюша, ми тобі повинні дещо сказати.

Він так напружився. У тебе буде молодший братик або сестричка! А він: Так? Кла-а-ас!

Він так щиро зрадів. Ну, не могла би дитина зіграти таке почуття», – підсумував Горбунов.