Про це «Вголосу» повідомила прес-служба ГО «Розвиток громади».

 Пільговики виступають проти затягування проблеми і бачать рішення у адресній допомозі чи картці львів’янина.

Не можна розпалювати конфлікт між водіями та пасажирами-пільговикам – таку позицію зайняли представники учасників АТО та багатодітних сімей. На думку пільговиків, Львівська міська рада повинна шукати рішення проблеми із перевезенням пільгових категорій пасажирів, яке вдовольнить і водіїв, і пасажирів.

«Міська рада може запустити карточку львів’янина. Там підробних документів тобі не пропустять, там не купиш собі посвідчення на базарі і не будеш його показувати. Вона виробляється протягом двох тижнів, це не є роки», – прокоментувала голова Львівської обласної спілки соціального захисту бійців АТО та сімей загиблих Богдана Сірків.

Нагадаємо, що 30 серпня, перевізники Львова розпочали акцію протесту «За якість і безпеку перевезень». Склавши основні вимоги до влади міста, протестувальники сіли за стіл перемовин та запропонували кілька варіантів вирішення транспортних  проблем. Страйкарі вважають, що в процесі роботи потрібно враховувати інтереси і власників маршруток, і пасажирів-пільговиків, і пасажирів, які платять за проїзд. Про обмеження пільг у цих вимогах не йшлося.