Сьогодні у Львові з ініціативи ГК „Пора”, „Спротив” та „Чиста Україна” відбувається страйк студентської солідарності.
Страйк спрямований на те, щоб депутати Львівської міської ради визначилися чи зі студентами вони чи ні, а також проти репресій щодо студентів, ― заявив у коментарі лідер „Спротиву” Роман.
На площі біля ЛНУ ім.. Івана Франка зараз зібралося близько 1,5 тис. студентів. Об 11.00 вони рушать до Львівської міської ради. Очікується, що там до акції долучасться студенти інших львівських ВНЗ, всього до 4-5 тис.
Учасники страйку вигукують гасла: „Студентам волю”, „Ганьба!”, „Ми разом і нас не подолати”, „Міліція з народом”. Вони також тримають транспаранти „Бандитам тюрми ― студентам волю”, „Треба встати і вийти”, „Разом сила”, „Ні! Утискам” та ін.
У акцію беруть участь студенти ЛНУ ім. Івана Франка, НУ „Львівська політехніа”, Академії друкарства, інституту фізкультури та Академії мистецтв.
Акція супроводжується виконанням виключно українських пісень.
Загалом в Україні станом на сьогодні затримано 20 активістів студентських організацій, у Львівській області ― жодного студента не затримано.
Сьогодні о 12.00 розпочнеться позачергове засідання Львівської міської ради, присвячене зверненню міського голови Львова Любомира Буняка і депутатів міськради напередодні виборів Президента України.