Прогноз погоди в Україні продовжуватиме жахати людей: подекуди і далі йтимуть аномальні дощі.

Про це повідомили в Укргідрометцентрі.

Так,, мокро буде в західному регіоні, але часом грозовий циклон буде пробиратися на Північ і Схід. Потепління прийде скрізь, але найвища температура утримається на Заході і Сході.

У суботу, 6 червня, грози розгуляються на Заході і Півночі країни. На інших територіях буде мінлива хмарність, але дощі малоймовірні. Вітер сильний, від 7 до 12 метрів в секунду.

Прохолодніше всього в західних областях та на Одещині - від +21 до +26, в інших регіонах +25+29 градусів тепла. Найближча ніч теж порадує літніми +12+16 градусів.

У Києві завтра вдень +26+28, вночі +14+16. Можливі пориви вітру, а також дощ з грозою.

У неділю, на Трійцю 7 червня, температура по всій країні підвищиться на 1-2 градуси. Захід накриють дощі, на Півночі буде мінлива хмарність, а в інших регіонах - ясне небо і палюче сонце.

8 червня буде схожа на недільну синоптична ситуація. Дощ на Заході і спека в інших областях.

Україну накриють затяжні зливи і спека: де розгуляється негодаУкраїну накриють затяжні зливи і спека: де розгуляється негода

У вівторок, 9 червня, буде ще спекотніше. На Заході і в Одеській області +23+26, інші регіони +27+32 градуси. Але Захід, Вінницьку, Житомирську, Чернігівську, Сумську, Харківську і Луганську області накриє грозами.

10 червня погода буде така ж, як і в попередній день. Хіба що грози підуть з Вінницької та Луганської областей і доберуться до Києва.

Україну накриють затяжні зливи і спека: де розгуляється негодаУкраїну накриють затяжні зливи і спека: де розгуляється негода