Кількість потерпілих у результаті пожежі в будівлі Одеського коледжу збільшилася до 26 осіб, включно з сімома пожежниками.

Про це повідомили в ДСНС.

Повідомляється, що станом на 19:40 внаслідок пожежі в будівлі Одеського коледжу загинула одна особа та постраждало 26 осіб, з них 11 підлітків та семеро співробітників ДСНС.

У мерії Одеси заявили, що у лікарні міста було доставлено 15 студентів, чотирьох співробітників коледжу і шістьох пожежників. Вони забезпечені всіма необхідними медикаментами і препаратами крові.

У міськраді повідомили, що з деякими учнями і співробітниками коледжу, які могли перебувати в будівлі, досі не вдалося встановити зв’язок.

Як повідомляє “Думська”, розшукують сімох осіб — трьох студентів, двох викладачів коледжу, а також директора Інституту морської біології НАН України Бориса Александрова і співробітницю Інституту кандидата біологічних наук Галину Іванович.

В мерії Одеси, в результаті пожежі постраждали 26 осіб, одна людина із яких – 17-річна студентка – померла.

Як писав “Вголос”, в Одеському коледжі спалахнула пожежа. Займання виникло на 3-му поверсі Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу близько 10.00.

В мережі з’явилось відео пожежі в Одесі, зроблене з висоти пташиного польоту.

Зазначається, що ймовірною причиною пожежі в Одеському коледжі є стара проводка. Проводку не міняли з 1966 року. Кількість потерпілих у результаті пожежі в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу зросла до 25 осіб.

В Одесі на даний момент не встановлено місцезнаходження 15 осіб, які, імовірно, перебували в коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу під час пожежі.

Пожежу загасили приблизно о 19:30. Наразі проливаються конструкції та розпочато пошук тіл загиблих