Мер Одеси Геннадій Труханов оголосив дводенний траур через пожежу в Одеському коледжі, в результаті якої загинула неповнолітня.

Про це він повідомив у Facebook.

Повідомляється, що відповідно до статті 42 “Повноваження міського голови” закону “Про місцеве самоврядування” оголосити 5, 6 грудня 2019 року днями трауру в місті Одеса.

Мер також повідомив, що в Одесі створено міський оперативний штаб.

Станом на вечір 4 грудня у результаті пожежі в Одеському коледжі одна людина загинула, постраждали 29 осіб. Місце перебування 13 осіб уточнюється.

Як писав “Вголос”, в Одеському коледжі спалахнула пожежа. Займання виникло на 3-му поверсі Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу близько 10.00.

В мережі з’явилось відео пожежі в Одесі, зроблене з висоти пташиного польоту.

Зазначається, що ймовірною причиною пожежі в Одеському коледжі є стара проводка. Проводку не міняли з 1966 року. Кількість потерпілих у результаті пожежі в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу зросла до 25 осіб.

В Одесі на даний момент не встановлено місцезнаходження 15 осіб, які, імовірно, перебували в коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу під час пожежі.

Пожежу загасили приблизно о 19:30. Наразі проливаються конструкції та розпочато пошук тіл загиблих.