Про це інформує ГУ НП у Донецькій області.

Дитячу ручку побачили в землі діти, які грали на вулиці в селі Зачатівка Волноваського району вчора ввечері, 11 березня. Поліцейські встановили матір немовляти. Зараз з нею працюють слідчі.

Повідомлення надійшло до Волноваського відділу поліції близько 20.50. На місце терміново прибула слідчо-оперативна група. На сільському городі, до якого був вільний доступ, правоохоронці виявили тіло новонародженого хлопчика, присипане землею.
За словами експертів, вік дитини – 1-4 дні. Причину смерті дитини буде встановлено після проведення експертизи.
Як з’ясувалося, страшну знахідку знайшли місцеві діти. Тіло немовляти було прикрите камінням та куском шиферу.
Аби встановити матір померлої дитини, поліцейські провели низку слідчо-оперативних заходів, опитали сусідів, відпрацювали все село у пошуках жінок, які були вагітні останнім часом. У пошуках були задіяні також кінолог зі службовим собакою.
Вранці оперативники встановили матір дитини. Виявилося, що вона мешкала по сусідству, однак ніхто не знав, що вона була вагітна. За словами жінки, вона народила мертву дитину та закопала на чужому городі, аби ніхто не дізнався.
Правдивість її слів встановить слідство. Зараз жінку доставлено до відділу поліції, з нею працюють слідчі та співробітники ювенальної превенції.
Попередньо факт внесений в Єдиний реєстр досудових розслідувань за ч.2 ст.115 «Умисне вбивство» Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває.
Встановлено, що мати – 1991 року народження. В неї вже є двоє дітей, обидва 2015 року народження. Мешкала жінка зі своєю матір’ю та сестрою, про те, що завагітніла – рідним не казала. Хлопчик народився вночі 10 березня, раніше строку, на 7 місяці.
«Відчула перейми, пішла на вулицю, біля сараю народила. Сердечко не билося, пульсу не було. Я злякалася та закопала його», - розповідає мати. Пізніше тіло дитини знайшов її племінник з друзями.