Можна дорікати за надмірну увагу до такої тематики перед Великодніми святами, але такі закиди потрібно адресувати не мені, а скажімо ще Адольфу Гітлеру (з його неуками-астрологами), котрий напав на Союз в день літнього сонцестояння. Проте  Гітлер погано знав історію, як і Путін. Перший вступив війною не на територію СРСР, як собі думав, а на територію України-Русі, чим потривожив Купала-Гопала. Другий погодився провести рефередум у скитському Криму на честь "веселого" юдейського свята Пурім, та ще й у день "Змія"... 

 
На початку квітня я передбачав, що Росія введе війська в Україну 16-19 квітня, але помилився. Можна вважати що це вже відбулося. До речі, 13 квітня теж почався 15-й місячний день "Змія", який вважається несприятливим, та таким що провокує конфлікти. Принаймі на сході України їх було достатньо і, на превеликий жаль, пролилася кров...
 
Цей день триватиме й 14-го квітня, коли планета Марс підійде до Землі на мінімальну відстань - 92 млн.км., та стане в "опозицію" до Сонця. 
 
Вже вранці 15-го квітня, на світанку, відбудеться потужне місячне затемнення, яке, на думку астрологів, підсилить руйнівні процеси. 
 
Також у вівторок, 15-го квітня буде повний місяць та почнеться Песах. Свято приурочене виходу юдеїв з Єгипту. Триватиме це свято тиждень. 
 
Таким чином три "Пасхи" співпадуть наступної неділі. 
 
На 17 квітня, Великий четвер - день у який відбулася Таємна Вечеря, припадає попередньо оголошена зустріч дипломатичних місій України, ЄС, США та Росії у Женеві. За місячним календарем це буде 19-й "сатанинський" день "Павука" (у лютому такий день припав на 18-число - початок масового кровопролиття на Майдані). 
 
До речі, Володимир Путін народився 7 жовтня 1952 року теж у день "Павука"...