У киргизькому селі Кой-Таш спецназ штурмував будинок колишнього президента країни Алмазбека Атамбаєва з метою його затримання за низку тяжких злочинів.

Про це пише “Obozrevatel”.

Сказано, що біля резиденції Атамбаєва, куди прибув загін спецназу, розв’язалася стрілянина, в результаті чого були поранені понад 10 осіб, серед них і журналісти.

Відзначається, що спецназ застосував гумові кулі і шумові гранати під час штурму, над будинком помітили літаки. У спецслужбі також офіційно підтвердили, що бойова зброя при затриманні використана не була.

Раніше повідомлялося, що Атамбаєв був затриманий в середу в ході штурму його резиденції співробітниками силових структур, але офіційного підтвердження цієї інформації поки не надходило.

Зі свого боку дочка Атамбаєва Алія Шагієва написала на своїй сторінці в “Інстаграм”, що екс-президента ніхто не затримав і він досі знаходиться в Кой-Таші.

Нагадаємо, працівники кримінальної поліції Луганської області в ході проведення спеціальних заходів придбали у групи осіб більше 30 гранат і запали до них, 20 гранатометів і інші боєприпаси.