«Стрімке падіння рейтингу Партії регіонів, яка повністю узурпувала владу в країні, є цілком прогнозованим та очевидним. Закінчилось літо, і як ми прогнозували, разом з ним закінчився медовий місяць для цієї влади. Влада на чолі з Президентом не виправдали сподівань своїх виборців, і водночас перевершили усі найгірші очікування тих громадян, які голосували за Юлію Тимошенко», - заявив Ілик.

За словами Романа Ілика, передвиборча програма Януковича виконується з точністю до навпаки: на обіцяне підвищення пенсій та зарплат бюджетникам накладено мораторій, «дешевий» газ, обіцяний після здачі Росії Чорноморського флоту, подорожчає до наступної весни на 100 відсотків, пенсійний вік, який Янукович зарікався не чіпати, підвищується для жінок на 5 років. Замість податкових канікул для малого бізнесу запроваджується «податкове гетто» від Тігіпка-Азарова.

Авторитетні міжнародні організації уже заявили про стрімке згортання демократії та свободи слова в Україні. «Його рейтинг «обвалився» б значно суттєвіше, якби не цензура на центральних телеканалах. У новинах нам обіцяються «райдужне» майбутнє, та ті 27 відсотків, які досі підтримують Януковича, дуже швидко розчаруються, адже результати його правління відчує кожен: отримавши квитанції за комунальні послуги, діставши «підвищені» зарплати, пенсії та інші соціальні виплати», - зазначив Роман Ілик.

Нагадаємо, згідно з результатами соціологічного дослідження, проведеного Центром Разумкова, рейтинг Партії регіонів знизився з 42 відсотків у травні до 27 у серпні цього року.