Охоронець і сумконосець Порошенка Юрій Федоров із бодігарда став генералом і обзавівся розкішним особняком. І усе це за рекордно короткий час.

Про це йдеться в сюжеті програми «Гроші».

Юрій Федоров наприкінці президентства Порошенка отримав від нього високу посаду в розвідці і звання генерала. А відомий він тим, що, крім прямих функцій охоронця, він виконував найтемніші доручення Порошенка і знав усі його таємниці. У своїй книзі нардеп-утікач Онищенко писав, що Федоров безпосередньо розносив сумки з кешем від президента потрібним людям на «необхідні» дії.

У самій декларації Федорова серед нерухомості вказана тільки невелика квартира в Києві, а в його дружини – $80 тисяч на рахунку в банку. Але ось цікава деталь: теща колишнього охоронця Порошенка записана власницею розкішного палацу в Боярці під Києвом, але при цьому вона безробітна.

Оцінювач називає приблизну вартість такого маєтку – не менше 250-300 тисяч доларів. Сама ж теща розповіла журналістам, що будинок дійсно записаний на неї, але власники – її діти. При цьому вона стверджує, що збирали на його будівництво всією сім'єю і чесною працею.

Як писав «Вголос», раніше стало відомо про великі відкати та «віджаті» квартири колишнього топ-чиновника Кличка.