Як повідомляє телеканал «Дождь», про це він заявив в інтерв'ю головному редактору журналу «Русский Дом» Олександру Крутову.

На запитання про те, що чекає на Росію, він відповів: «Війна».

«Не факт, що ця війна буде в найжорсткішій формі, але воювати доведеться, у тому числі зброєю. У цьому жодних сумнівів у мене немає. Так просто нас не залишать у спокої», – заявив він в інтерв'ю, яке оприлюднено на каналі «РИСИ ТВ» у Youtube.

«Сама спроба вискочити з того місця, яке нам приготовано, у запряжці, яку тягне світ до глобальної катастрофи, до подальшого падіння, буде покарана. Вони спробують нас покарати за неї», – сказав Стрєлков.

Водночас він не уточнив, із ким Росія може вступити у війну.

«Росія, не потрапивши до складу Західного світу, який іде в авангарді нового світового порядку, становить дуже ласий шматок із погляду своїх ресурсів, як людських, так і природних… які можна й потрібно розграбувати, аби продовжити золоту добу західної цивілізації, гедонізму», – вважає Стрєлков.

Раніше, 22 жовтня, Стрєлков у відеозверненні попередив російське керівництво, що українська армія планує незабаром повернути під свій контроль Донецьк, Макіївку й декілька інших населених пунктів, які контролюють бойовики-сепаратисти.