На другому поверсі будинку розміщені житлові квартири.

Як розповів Голова Стрийської районної організації Партії регіонів Мирон Мельник, о 00.07 год. йому подзвонила сусідка, яка мешкає у тому ж будинку, де розміщений офіс Партії регіонів, і повідомила про пожежу.

Черговий працівник встиг погасити пожежу всередині. «У результаті займання згоріли штори, тюль, закопчені стіни, обгоріло дерев’яне вікно, пошкоджений ламінат і стіни офісу», - розповів Мирон Мельник. За його словами, зусиллями сусідів і чергового працівника районної організації ПР пожежу вдалося ліквідувати до прибуття пожежного підрозділу.

Експерти, які прибули на місце події, встановили, що пожежа зайнялися після того, як у вікно офісу невідомі особи кинули пляшку із невстановленою палаючою речовиною.

«Працівники експертного центру взяли зразки горючої суміші, вилучили речові докази для ідентифікації. Усі служби спрацювали оперативно. Пожежа сталася відносно рано – близько опівночі, коли люди ще не спали і змогли швидко погасити її. Страшно подумати, що було б, якби інцидент стався о 3-4 годині ночі, коли всі спали. Адже на другому поверсі будинку живуть люди і наш черговий працівник також міг заснути і не помітити займання», – зазначив голова Стрийської районної організації Партії регіонів.

За фактом пожежі порушено кримінальні справи за частиною 1 статті 15 «Замах на знищення чужого майна шляхом підпалу» та частиною 2 статті 194 «Умисне пошкодження майна» Кримінального Кодексу України. Ведеться слідство.