У квартирі жили троє осіб: студент одного з львівських вищих навчальних закладів, його мати та вітчим.

Під час обшуку міліціонери вилучили 35 «кубів» прекурсору та продукту, з якого можна було виготовити близько 70 доз готового до вживання наркотику. Загальна  вартість продукту – 20 тис. грн.

Правоохоронці знайшли велику кількість хімічних речовин, серед яких отруйні, легкозаймисті та навіть вибухові, а також колби, пробірки, спеціальні охолоджувачі, термометри тощо.

«Виготовляв наркотики 29-річний чоловік, котрий мав спеціальні знання, пройшов курс органічної хімії і додатково займався в хімічному гуртку. До того ж, він володів технологією роботи з відповідними реактивами, досконало знав всі хімічні процеси, реакції, а також вмів застосовувати відповідні хімічні формули. Вся наркопродукція виготовлялась з метою збуту. Найстрашніше, що багато речовин та реактивів, що використовувались у процесі виготовлення, були отруйними і навіть вибухонебезпечними, тобто, мешканці будинку перебували у постійній небезпеці», – розповів начальник сектору боротьби з незаконним обігом наркотиків Личаківського райвідділку міліції Львова, підполковник міліції Олексій Торопчин.

«Студент-хімік» працював з дотриманням всіх заходів безпеки – у масці, респіраторі та рукавицях. Експертиза підтвердила, що під час обшуку він перебував у стані наркотичного сп’яніння.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 313 (викрадення, привласнення, вимагання обладнання, призначеного для виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів, чи заволодіння ним шляхом шахрайства або зловживання службовим становищем та інші незаконні дії з таким обладнанням) КК України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу, або арешт на строк від трьох до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років.