Ленінський районний суд Севастополя заборонив Всеукраїнському студентському братству проводити мітинги і пікети в центральній частині міста. Про це повідомив спеціаліст управління внутрішньої політики Ленінської районної державної адміністрації Севастополя Руслан Єрмаков.

За його словами, 18 липня Ленінська районна адміністрація зажадала від суду обмежити проведення пікетів біля штабу Чорноморського флоту щоб уникнути безладу. “Ви самі бачили, ситуація в штабу була вибухонебезпечною”, - сказав Єрмаков.

Як повідомлялось, під час засідань у будинку суду проходив пікет активістів Прогресивної соціалістичної партії і партії “Російський блок”, що вимагали притягти до відповідальності активістів студентського братерства за спробу несанкціонованого блокування дороги в штабу Чорноморського флоту.

У свою чергу, активісти студентського братерства проводили пікети біля Ленінської районної адміністрації під гаслами “Ленінська адміністрація - слуги ЧФ РФ”.

Нагадаємо, що 18 червня активісти “Усеукраїнського студентського братерства” намагалися заблокувати в’їзд на територію штабу ЧФ і установити кілька наметів. Студенти жадали від російської сторони передачі Україні навігаційних об'єктів на кримському узбережжі.

Новий регіон