Про це власкору «Вголосу» повідомили у громадянській мережі ОПОРА у Волинській області.

Студентів історичного та юридичного факультетів СНУ ім. Лесі Українки збирали з пар для зустрічі із народним депутатом і номером 45 у виборчому списку Партії регіонів Катериною Ващук. Вона розповіла молоді, чому стала кандидатом в нардепи від Партії регіонів та пообіцяла виділити кілька тисяч гривень на студентський конкурс кращих наукових робіт.

Не оминула депутатка й теми парламентських виборів. Так, Катерина Ващук пояснила, що спершу мала намір балотуватися в одному із округів на Волині, втім «висока посадова особа» з Києва її переконала іти по списку Партії регіонів, щоправда донедавна вона була членом Народної партії Литвина.

Прозвучали і виправдання щодо голосування картки депутатки за «мовний» закон. Мовляв, вона б ніколи не проголосувала проти своєї рідної мови. Так само виправдовувала Ващук щодо голосування й Ігоря Палицю, народного депутата України і водночас кандидата-самовисуванця по виборчому округу № 22 у місті Луцьк.

Під час зустрічі Катерина Ващук повідомила про початок з навчального року конкурсу на кращі наукові роботи студентів, профінансованого її фондом. Так за «перше місце - 3 тис. грн., друге - 2 тис. грн., третє - 1 тис. грн.», - деталізувала вона.

До зустрічі долучився декан історичного факультету Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Анатолій Шваб та кілька викладачів університету, які приводили студентів на зустріч.