Про це інформує кореспондент Вголосу.

Студенти ветеринарного університету тримали у руках нарциси, кричали «Дякуємо!» і співали «Гаудеамус». До учасників акції вийшли голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності Львівської обласної ради Ярослав Качмарик та  голова Львівської ОДА Віктор Шемчук. 

Подякувавши працівникам облради та адміністрації, студенти ветеринарного університету вирушили до Львівської міської ради. 

Нагадаємо, 16 січня 2013 року Кабінет Міністрів України видав розпорядження «Прийняти пропозицію Міністерства аграрної політики та продовольства щодо реорганізації Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Гжицького шляхом приєднання до Львівського національного аграрного університету з утворенням на базі Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Гжицького структурного підрозділу Львівського національного аграрного університету». 

10 квітня 2013 року Кабінет Міністрів України скасував розпорядження, яке передбачало здійснення реорганізації Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького.