Ужгородські студенти закликають пікетувальників згорнути намети і чекати рішення суду. Подаємо звернення студентів повністю.
„Уже другий тиждень пересічні ужгородцi мають змогу відвідати наметове містечко на народному "майдані" перед будинком адмiнiстрацiї. Саме на мiсцi, де пiвроку тому вiдстоювалися iдеї українського народу, зараз вiдстоюються злочинний режим старої влади та iдеї української соцiал-демократiї. Мотивом пiкету стало затримання екс-губернатора Закарпаття Iвана Рiзака, який перебуває пiд слiдством. Саме по собi пiкетування є неправомiрним i безглуздим! Це своєрiдний тиск на роботу "бiлого дому", останнi спроби реваншу соцiал-демократiї як на Закарпаттi, так i в Українi.

Учасники пiкету, функцiонери вiд СДПУ(о), чомусь приховують свої обличчя, обв’язавшись хустинами. Наметiв виявилося значно бiльше, нiж бажаючих у них оселитися, тому все це скорiше нагадує розбитий кемпiнг iз залишеними транспарантами, анiж жваве мiсце формування та вiдстоювання iдей. Звичайно, при потребi в керiвництва партiї знайдуться кошти пiдiгнати кiлька автобусiв продажних "однодумцiв" чи резервiв футбольних команд для мiтингу. Але на те, що агiтацiйна робота проводиться вже по школах, напевно, не очiкував нiхто. Учням пропонують поповнити ряди пiкетувальникiв за символiчну плату. Знайти пiдтримку серед студентства на сьогоднi проблема? Не секрет, що саме студенти були найактивнiшими учасниками помаранчевих подiй, а молодь загалом — найвагомiшим рушiєм революцiї. Дорогi манiфестанти, учасники пiкету, прихильники СДПУ(о)!!! Припиняйте цей цирк!!! Згортайте намети, звiльняйте смарагдовий майдан, слiдкуйте за процесом розслiдування та чекайте рiшення суду!!!”
УЖГОРОД.net.ua