Процес створення депутатської групи „Нова Україна” у Львівській міській раді завершиться у лютому-березні. Про це сьогодні повідомив депутат Львівської міської ради Володимир Рудницький.
Станом на сьогодні вже 7 депутатів дало свою згоду стати членами групи, ― зазначив Володимир Рудницький.
На разі ведуться переговори з іншими депутатами, які дещо гальмуються через хворобу або відрядження деяких депутатів.
Володимир Рудницький висловив сподівання, що таки вдасться сформувати фракцію із 15 чоловік.
Володимир Рудницький на запитання, хто ж очолить новостворену групу, відповів, що „може, і я буду керівником групи, а, може ― хтось із моїх колег”.
Депутат вважає, що заяву про створення групи „Нова Україна” слід було зробити набагато раніше, однак цей процес гальмувався через неможливість зібрання групи „Наш Львів”. Тому Володимир Рудницький вирішив „зробити перший крок і вивільнити своїх колег із „Нашого Львова” від того клейма, яке на них повісили інші депутати”.
Як повідомляв "Вголос", 20 січня Володимир Рудницький задекларував створення нової фракції „Нова Україна” у Львівській міськраді. До того часу у Львівській міській раді були фракція „Наша Україна” – 52 депутати, група „Разом” – 4 депутати, група „Наш Львів” – 32 депутати, 2 депутати ― позафракційних. Загалом у Львівській міській раді 90 депутатів.