2 липня при Міністерстві охорони здоров’я України створено Медичну раду.

Як інформує Мінохорони здоров’я до складу увійшли провідні спеціалісти країни в різних напрямах медицини.

Мета і головна функція Медичної ради – консультація з приводу впровадження та реструктуризації медичної системи України, використання медичних технологій та організації наукових досліджень. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив на щоденному брифінгу 3 липня.

«Вчора була створена Медична рада при Міністерстві охорони здоров’я. До її складу увійшли провідні фахівці нашої країни. Вона складається зі спеціалістів у сфері інфекційних захворювань, кардіології, онкології, сімейної медицини. До її складу ввійшли, в тому числі, головні лікарі лікарень різного рівня: обласних та районних», – наголосив Максим Степанов.

За словами очільника відомства, мета і головна функція Медичної ради – консультування з приводу впровадження змін у медичну систему України, використання медичних технологій та організації наукових досліджень. Завданнями Медичної ради є розробка та внесення пропозицій Міністру охорони здоров’я щодо реформування системи охорони здоров’я, надання пропозицій щодо визначення пріоритетів стосовно міжнародної технічної допомоги, бенефіціаром якої визначено МОЗ. «Будь-які нововведення треба робити, враховуючи думку наших спеціалістів. Це люди, які бережуть наше здоров’я і борються за наші життя. З ними треба консультуватися, яким чином вносити зміни в медицину»,  резюмував Максим Степанов.

Раніше повідомлялося, що Міністерство охорони здоров’я розблокувало систему закупівель лікарських засобів і медичних виробів.