За поданням Держуправління ОНПС в Львівській області Львівською обласною радою 22 вересня 2010 року прийнято рішення про включення цих об’єктів до мережі територій та об’єктів природно – заповідного фонду області.

Лісовий заказник місцевого значення „Добромильський” розташований у Добромильському лісництві ДП „Старосамбірське лісомисливське господарство” на території Старосамбірського району без вилучення земельної ділянки у землевласника та землекористувача. На заповіданій території збереглися типові для регіону ялицево-букові фітоценози у мало порушеному стані, трапляються рідкісні види занесені до Червоної книги України – лілія лісова, плавун-баранець, лунарія оживаюча та гриб Гериній кораловидний. Вологі місця сприятливі для розмноження і життя саламандри.

На території геологічної пам’ятки природи „Красний камінь” поряд з ландшафтами та рослинністю, під охорону, заповідання підпадають і об’єкти неживої природи – геологічні утворення. До таких відносяться скельні виходи мальовничих скель ямненського пісковика, які представляють собою потужні брили, що розташовані серед букового лісу в околицях села Верхнє Синьовидне, які місцеві жителі і чисельні туристи називають Красний камінь (тобто, гарний камінь). Звідси і назва проектованого об’єкту природно-заповідного фонду, оскільки, згідно рекомендацій Державної служби заповідної справи України при назві об’єктів доцільно використовувати місцеві назви.

До проектованого заповідного об’єкту прокладено дорогу лісогосподарського призначення, що зробило цей об’єкт доступним для відвідувачів, рекреантів. А це важливо, оскільки, територія є в околицях НПП „Сколівські Бескиди” – найбільшої природоохоронної рекреаційної установи області.
Розташований об’єкт в кварталі 13 вид 1 Верхньосиневиднянського лісництва ДП „Сколівський лісгосп”.

Пам’ятку природи місцевого значення „Дендропарк імені Бенедикта Дибовського” створено на території Львівського міського еколого-натуралістичного центру на вул. Кубанській, 12. Цей дендрарій закладений у 1910 році відомим ботаніком, зоологом, дендрологом Бенедиктом Івановичем Дибовським. Це одна з найбільших у Львові дендрологічних колекцій, яку перевищують лише колекції ботанічних садів. Тут зростає 113 видів та форм дерев і кущів є старовірові дерева (віком понад 150 років), зокрема, тис ягідний, який занесений до Червоної книги України. Окрім цього, працівниками центру зібрана багата колекція червонокнижних і декоративних трав’янистих рослин.

На сьогоднішній день площа заповідних об’єктів в Карпатському регіоні Львівщини становить 66,06 тис. га або 12,9 % від загальної площі регіону.