В ОБСЄ розкритикували проведення опитування, яке було ініційоване президентом України Володимиром Зеленським, у день виборів, 25 жовтня.

У Бюро ОБСЄ з демократичних інститутів та прав людини (БДІПЛ) заявили, що опитування Зеленського частково створювало неправомірну політичну перевагу для учасників виборчого процесу від партії влади.

Очільниця місії спостерігачів від БДІПЛ ОБСЄ Інгібйорг Сольрун Гісладоттір наступним чином прокоментувала проведення президентського опитування: "Можемо зауважити, що опитування, яке було ініційоване президентом Володимиром Зеленським, що відбувалося поруч із виборчими дільницями в день виборів і яке було профінансовано його політичною партією, а також стосувалося відповідних ініціатив, які наразі вводить його Офіс, дещо створювало неправомірну політичну перевагу, а також розмивало безпосередньо межі між державою і політичною партією".

Варто зауважити, що особи, які проводили опитування Зеленського переважно перебували поза межами виборчих дільниць і не проявляли активності, хоча були досить помітними.

Джерело - "Інтерфакс України".

Читайте більше актуальних новин України та світу: