Про це написав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман у «Facebook».

«Ще раз наголошую, система стипендій повинна мотивувати студентів до успіхів у навчанні та підтримувати якість знань. Вже з лютого 2017 року академічні стипендії будуть виплачуватись у нових розмірах. Мінімальна академічна стипендія буде складати 1100 грн, для окремих спеціальностей – 1400 грн, для відмінників – 1600 грн, для відмінників окремих спеціальностей – 2360 грн», – написав посадовець.

Разом з тим, очільник уряду нагадав, що з 1 січня запроваджується новий порядок виплати соціальних стипендій. Їх розмір для абсолютної більшості студентів – 1000 грн, для студентів-сиріт і студентів, позбавлених батьківського піклування, – 2000 грн. Водночас у ВНЗ 1-2 рівнів акредитації мінімальний розмір соцстипендії становитиме 750 грн на місяць.

Голова Кабміну нагадав, що минулого тижня зустрічався зі студентами КПІ, які підняли питання стипендій. Після цього на виконання доручення Гройсмана відбулася зустріч представників студентської спільноти з міністром соціальної політики Андрієм Ревою та представниками Міністерства освіти і науки України.

«Під час обговорення сторони попередньо домовилися зафіксувати на рівні постанови Кабінету Міністрів України процент студентів, які будуть мати право на отримання академічної стипендії: не менше 40-45%», – повідомив Гройсман.