В 2017 році клієнти зможуть розмістити замовлення на автомобілі розширеної кольорової та опціональної лінійки, пише Автоцентр. Кількість автомобілів в такому поєднанні кольору і комплектації обмежена — всього 20 машин.

За 1 мільйон гривень автомобіль обладнано сучасними технологіями безпеки від Subaru, 2.5 літровим мотором і чудовим набором опцій. Комфорт забезпечує шкіряний салон з підігрівом як передніх, так і задніх сидінь, двозонний клімат-контроль, інформативний бортовий комп’ютер з широким набором функцій та інфографіки.

Ніщо так не радує в автомобілі з першого погляду як цікавий колір. На честь ювілею компанії виробника для нашого ринку запропонували раніше не доступний новий преміальний колір кузова — Platinum Gray Metalic (платиновий).* Fuji Heavy Industries Компанія FHI – наступник компанії Nakajima Aircraft, яка була створена в 1917 році як Авіаційна дослідна лабораторія. У 1953 році після низки реорганізацій з’явилася Fuji Heavy Industries Ltd. З того часу компанія значно розширила сферу своїх інтересів, яка зараз охоплює сегменти аерокосмічної промисловості і автомобілебудування. У 1955 році FHI створила власний прототип легкового автомобіля, названий P-1, який через рік отримав нове ім’я – Subaru 1500. Цей автомобіль мав величезне значення в подальших розробках моделей Subaru 360 і Subaru 1000. Сьогодні автомобілі Subaru представлені в більш ніж 90 країнах і продовжують завойовувати нові ринки. У нинішньому фінансовому році, який закінчиться в березні 2017 року, компанія розраховує вперше в своїй історії продати більше 1 млн автомобілів. Подальше збільшення продажів повинна забезпечити прийнята в 2014 році програма Prominence 2020 року, яка визначає стратегію розвитку марки до 2020 року.