Як повідомляє ВВС Україна, Приморський районний суд Одеси за клопотанням слідчого військової прокуратури Одеського гарнізону Південного регіону України обрав запобіжний захід для заступника начальника ГУ ДФС в Миколаївській області та його посередника у скоєнні злочину у вигляді утримання під вартою.

За словами заступника військового прокурора Одеського гарнізону Андрія Глумакова, військова прокуратура наполягала на встановленні застави для затриманих у розмірі 10 і 5 млн грн відповідно. Але суд визначив заставу 1 млн 15 тис. грн – для чиновника і 800 тис. грн – для посередника.

За повідомленням прес-секретаря Військової прокуратури Південного регіону України Яни Стєкачової, 23 серпня слідчі військової прокуратури Миколаївського гарнізону Південного регіону України спільно з працівниками СБУ в Миколаївській області затримали першого заступника начальника ДФС у Миколаївській області під час отримання чергової частини хабара у 140 тис. грн. Також був затриманий посередник у передачі грошей.

Всього правоохоронці задокументували кілька епізодів вимагання та отримання посадовою особою хабарів на загальну суму майже 700 тис. грн. за те, аби підприємство не мало перешкод у своїй комерційній діяльності.

Військова прокуратура відкрила кримінальне провадження за статтею щодо «прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою в особливо великому розмірі», яка передбачає до 12 років позбавлення волі.