Про це повідомляє видання «Преступности.НЕТ».

Також сьогодні суд обере запобіжний захід й двом іншим затриманим.

Раніше повідомлялося, що з шести поліцейських, які фігурують у справі про вбивство Олександра Цукермана у Кривому Озері, четверо пройшли переатестацію.

Як писав раніше «Вголос», в ніч на середу в селищі Криве Озеро помер 32-річний місцевий житель Олександр Цукерман, якого за викликом прибула втихомирювати поліція.

За версією поліції, поліцейські почали кликати Цукерман вийти з дому, проте він відмовлявся виходити. Через годину він вийшов з лопатою і накинувся на поліцейських. Після чого вони застосували силу, використовуючи, зокрема, і спецзасоби.

Судово-медична експертиза встановила, що причиною смерті стала «гостра внутрішня кровотеча, травматичне ураження серця».

У тілі загиблого виявили чотири поранення, імовірно зроблені з травматичного пістолета так званим «патроном Флобера». На думку експерта, постріли були зроблені у притул. Дві кулі виявили у серці, ще одна застрягла у легені.

Голова Національної поліції Хатія Деканоідзе після розформування відділення поліції в Кривому Озері призначила новим керівником відділення патрульного поліцейського, командира роти з Миколаєва Олександра Горпинича.