Про це повідомляє на своїй сторінці у Facebook начальник Головного управління Національної поліції у Донецькій області В'ячеслав Аброськін.

«У серпні 2014 року один з колишніх керівників Дружківського МВ підполковник міліції, був звільнений за дискредитацію. Він підозрювався у співпраці з терористами. У липні 2014 року допомагав коменданту «народного ополчення Донбасу» незаконно вилучати рушниці у місцевих власників зброї для подальшого озброєння «ополченців» фейкової «ДНР». Звільнений звернувся у Запорізький окружний адміністративний суд з вимогою скасувати накази МВС, поновити його на посаді та відшкодувати середнє грошове забезпечення за час вимушеного прогулу (92 тисячі гривень)», – написав начальник обласної поліції.

Він констатував, що в той же час після звільнення цей міліціонер-зрадник скористався правом піти на «заслужений» відпочинок і оформив пенсію.

«Поки тривав судовий процес, «незаконнозвільнений» встиг отримати близько 80 тисяч гривень пенсійних виплат. Співчуваючі судді приймають рішення поновити його на посаді і виносять рішення компенсувати йому в повному обсязі грошове забезпечення за час вимушеного прогулу. Разом суддівська гуманність коштувала платникам податків 172 тисячі гривень», – написав Аброськін.

Він зазначив, що в листопаді Міністерство внутрішніх справ України через Запорізький окружний адміністративний суд звернулося до Дніпропетровського апеляційного суду з апеляційною скаргою.

«Подібні суддівські рішення краще всього пояснює Марк Твен «Чому ваші судді не вішають вбивць? Тому що бояться, як би приятелі засудженого не пустили їм кулю в спину, – та так воно і буває. Ось чому вони завжди виправдовують вбивцю», – іронічно зауважив Аброськін.

 

О «гуманности» наших судей уже писал не раз. То террористам сопереживают, а их пособников жалеют, то к преступникам чере…

Опубліковано Vyacheslav Abroskin 9 грудня 2015 р.