Суд продовжив арешт Едему Бекірову.

Про це пише “Кримський процес”.

Тяжкохворому кримськотатарському активісту Едему Бекірову, незважаючи на стан здоров’я, продовжили термін арешту.

В “Верховному суді” окупованого Криму відбулося засідання у кримінальній справі стосовно кримськотатарського активіста Едема Бекирова, який звинувачується в зберіганні і передачі зброї, а також вибухових речовин. На судовому засіданні розглядалося питання про продовження запобіжного заходу.

На судовому засіданні адвокати Олексій Ладин і Іслям Веліляєв клопотали про зміну запобіжного заходу Едему Бекирова на домашній арешт. Адвокати, зокрема вказували на те, що хвороба Бекирова входить до переліку захворювань, що перешкоджають перебуванню в СІЗО, і представили медичний висновок, який було долучено до матеріалів кримінальної справи.

Також, адвокат Олексій Ладин представив суду резолюцію Європарламенту, в якій Європарламент закликає РФ без подальших зволікань і без додаткових умов звільнити всіх незаконно і свавільно затриманих українських громадян, які перебувають як в Росії, так і на тимчасово окупованих територіях України.

Незважаючи на доводи захисту, суддя Михайло Соболюк, прийняв позицію прокурора і продовжив Едему Бекірова термін утримання під вартою до 11 вересня 2019 року.

Нагадаємо, Володимир Зеленський терміново повинен посприяти звільненню бранця Кремля Едема Бекірова. Відповідне звернення до президента зробила дочка політв’язня Елеонора.