Про це Вголосу повідомили в ГО «СПАС».

Під час засідання, третьою стороною без самостійних вимог на стороні позивача була долучена Львівська обласна державна адміністрація. Оголошена судова перерва триватиме до 27 лютого, зазначили в ГО «СПАС».

Як відомо, у Галицькому суді триває судовий процес, за адміністративним позовом ГО «СПАС» до Львівської міської ради про зобов’язання до вчинення дій. Позитивним результатом суду може стати таємне голосування на пленарному засіданні депутатів Львівської міської ради стосовно дострокового припинення повноважень міського голови Львова Андрія Садового.

«Оскільки відповідно до Ст. 119 Конституції України та згідно з пунктом 2 статті 2 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» місцеві державні адміністрації в межах відповідної адміністративно-територіальної одиниці забезпечують законність і правопорядок, додержання прав і свобод – в даному судовому спорі порушені права та інтереси Львівської обласної державної адміністрації. Львів знаходиться у Львівській області. Отож, Львівську обласну державну адміністрацію було долучено третьою стороною без самостійних вимог на стороні позивача» - зазначив заступник голови ГО «СПАС» Олег Пилипенко.