Про це пише на своїй сторінці у «Facebook» громадська активістка Олеся Дацко:

«Львівський окружний аміністратвиний суд задовольнив повністю позов прокуратури у справі 813/716/16, яким визнано: землі в межах історичного ареалу міста Львова – це землі історико-культурного призначення.

Позовні вимоги задоволено повністю. Ось вони:

- Визнати неправомірною бездіяльність Львівської міської ради, виконавчого комітету Львівської міської ради, Львівського міського голови щодо не забезпечення проведення робіт з винесення меж історичного ареалу м. Львова та закріплення їх у натурі (на місцевості) та віднесення в його межах земель до земель історико-культурного призначення.

- Зобов’язати Львівську міську раду, виконавчий комітет Львівської міської ради, Львівського міського голову відповідно до вимог чинного законодавства України забезпечити проведення робіт з винесення меж історичного ареалу м. Львова та закріплення їх у натурі (на місцевості) та зарахування земель у його межах до земель історико-культурного призначення».

Нагадаємо, як зазначав під час засідання сесії депутат Тарас Чолій, науково-проектну документацію щодо меж історичного ареалу міста Львова не затверджено відповідно до вимог законодавства у сфері охорони культурної спадщини, зокрема центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони культурної спадщини. Вказані порушення призводять до незаконного використання земельних ділянок у центральній частині міста та руйнування архітектурних пам’яток.