Також російська сторона під час засідання Міжнародного суду ООН в Гаазі закликала Україну чітко сформулювати свої претензії у справі збивання МН17

Про це на засіданні Міжнародного суду ООН у Гаазі заявив юрист Самуель Вордсворт, повідомляє канал «112 Україна».

«Немає ніяких підстав для доказів, щоб дуже серйозно обвинувачувати, що Росія постачала озброєння, знаючи про намір. Той, хто, можливо, постачав зброю, діяв в цілях оборони проти військових атак з боку українських повітряних сил», - заявив Вордсворд.

«Має бути усвідомлення, що «Бук» поставляється саме для атаки на цивільний літак. Але Україна стверджує лише, що він був поставлений з Росії, і нічого більше», - зазначив він.

Також російська сторона під час засідання Міжнародного суду ООН в Гаазі закликала Україну чітко сформулювати свої претензії по справі збивання Boeing МН17: «Україна повинна чітко сформулювати свої претензії до РФ про збивання Boeing МН17», - зазначив Вордсворд.

16 січня Міністерство закордонних справ України подало позов з приводу порушення Росією Конвенції ООН з протидії тероризму та Конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації в Міжнародний суд ООН в Гаазі. Україна вимагає від РФ припинення фінансування незаконних збройних формувань на Донбасі і відновити діяльність Меджлісу в окупованому Криму.

Пізніше у відомстві зазначили, що Україна буде доповнювати позов у Міжнародний суд ООН проти РФ новими фактами порушень прав людини.
 

«Вголос»