Засідання місцевого суду Франківського району Львова за позовом народного депутата, голови ЛОО НРУ Ярослава Кендзьора до міського голови Львова Любомира Буняка про захист честі, гідності, ділової репутації та відшкодування моральної шкоди сьогодні в черговий раз перенесено на невизначений термін.
Судове засідання не відбулося у зв’язку із поганим станом здоров’я судді Світлани Мартьянової.
Ярослав Кендзьор сьогодні також не прийшов на судове засідання, оскільки бере участь у зйомках телепередачі „Політичні етюди” у записі із кандидатом у президенти України Віктора Ющенка”. Про це „Контекст-медіа” повідомила адвокат Ярослава Кендзьора Наталія Крісман.
„Сьогодні ми всі очікували на кінець справи, незалежно від того хто буде, а кого не буде. Свідками по справі виступають депутати Львівської міської ради Сергій Бащук, Володимир Степанишин, Богдан Бедрило, Іван Рудницький та ін. Частина з них вже свідчили, решта ― „ходить у надії, що ось вони дадуть пояснення”, ― уточнила Наталія Крісман.
Сьогодні на засідання з’явились представник міського голови Львова Любомира Буняка начальник юридичного управління Львівської міської ради Василь Фіголь, а також свідки у справі заступник міського голови з питань економіки та соціальної політики Василь Білоус, секретар Львівської міської ради Зеновій Сірик та ін.
Ярослав Кендзьор вважає, що „Любомир Буняк і його команда усілякими методами просто затягують це судове засідання”.
„Любомир Буняк і його представники не затягують справу. Участь представників міського голови Львова приймалась у кожному судовому засіданні. Якщо й були випадки неявки представників міського голови Львова, яких, до речі, є троє, то тільки через важливі причини, які були обґрунтовані письмово”, ― наголосив представник Любомира Буняка Василь Фіголь.
Минулого разу судове засідання не відбулося через те, що Любомир Буняк не отримав судової повідомлення про судове засідання, тому суддя Світлана Мартьянова відправила посильного, щоб відповідач міг отримати судове повідомлення особисто в руки.
14 листопада 2002 року на черговому засіданні Львівської міської ради Любомир Буняк сказав: „Шановні панове депутати.. Я ще раз наголошу, що не дам в цьому залі баламутити зал навіть спортсменам-фізкультурника, колишнім агентам КДБ...” (подаємо згідно із текстом позовної заяви Ярослава Кендзьора).
Ярослав Кендзьор з вересня 2003 року вимагає поставити рішення, яким було б визнано такими, що не відповідають дійсності і принижують його честь, гідність та репутацію, відомості, які поширив Любомир Буняк 14 листопада 2002 року, зобов’язати відповідача вибачитися публічно перед ним на поширені неправдиві відомості та стягнути з Любомира Буняка 100 тис грн. за нанесені моральні збитки.