Відповідне рішення сьогодні, 8 серпня, оголосила суддя Владлена Лазаренко, пише Укрінформ.

Засідання перенесено на 18 серпня на 10:00 у зв'язку з тим, що на засідання не зміг прийти свідок - один з працівників НАБУ, який перебував 27 липня у Головному управлінні Національної поліції у Черкаській області, куди викликали Полякова, щоб одягнути на нього електронний браслет. Зазначають, що свідок перебував у робочому відрядженні за межами міста.

На сьогоднішньому засіданні суд перейшов до стадії вивчення доказів. Зокрема, був заслуханий свідок сторони обвинувачення - працівник Головного управління Національної поліції у Черкаській області Констянтин Гапченко, а також переглянуто кілька відеофрагментів, на яких зафіксовано події 27 липня у цьому управлінні, коли Полякова викликали для того, щоб одягнути на нього електронний браслет.

Як повідомлялося, суд розглядає клопотання прокурорів САП щодо стягнення з Полякова застави у розмірі 304 тисячі гривень у дохід держави у зв'язку з невиконанням ним ухвали суду від 21 липня.

Тоді суд визначив запобіжний захід Полякову у вигляді застави з обов'язком носіння електронного браслета, а також зобов'язав депутата прибувати за вимогою до слідчого, прокурора та до суду, не виїздити за межі Києва та Умані без дозволу слідчого, повідомляти про зміну місця перебування, здати на зберігання всі паспорти. Нардеп заставу вніс, однак виконувати судове рішення в частині носіння електронного браслета публічно відмовився.

Поляков є фігурантом справи щодо незаконного видобутку бурштину. 11 липня Верховна Рада позбавила його недоторканності, але не дозволила його затримання і арешт. 13 липня депутату вручили підозру.