Окружний адміністративний суд Києва сьогодні, 12 лютого, не виніс рішення за клопотанням Міністерства юстиції щодо Уляни Супрун.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

Як зазначають у відомстві, станом на кінець робочого дня суду (17:00) Окружний адміністративний суд не виніс рішення щодо клопотання про скасування ухвали, якою було заборонено Уляні Супрун виконувати обов'язки міністра охорони здоров’я України. Суддя повідомив, що йому потрібен додатковий час для прийняття рішення, тому що багато документів. Про час прийняття рішення суддя повідомить додатково.

“Наразі робота міністерства заблокована. Але пацієнти, яким потрібні ліки або операції за кордоном, не мають часу чекати, поки Окружний адміністративний суд наважиться винести рішення. Наша команда бореться за кожного з них і не відступить від впровадження глобальних змін у системі охорони здоров’я”, – сказала в.о. міністра охорони здоров’я доктор Уляна Супрун.

«13 лютого, о 10:00 керівництво МОЗ України проведе брифінг під будівлею суду", – йдеться в повідомленні.

«На п’ятницю, 15 лютого, призначено розгляд позову народного депутата Ігоря Мосійчука щодо відсутності у доктора Уляни Супрун повноважень до виконання обов’язків міністра охорони здоров’я України. Засідання відбудеться о 14:50 в Окружному адміністративному суді м. Києва», – зазначають у прес-службі Мінохорони здоров’я.

Як писав “Вголос”, 5 лютого суд заборонив Уляні Супрун виконувати обов’язки міністра охорони здоров’я.

Таке рішення пояснили тим, що Супрун має подвійне громадянство і більше місяця є виконувачем обов’язків.

Водночас у зв’язку з відстороненням Супрун посол Великої Британії в Україні Джудіт Гоф зазначила, що таке рішення суду може негативно вплинути на проведення медреформи в Україні.

У Кабінеті Міністрів заявили, що планують оскаржити рішення щодо відсторонення Супрун.

Пізніше виявилося, що суддя, котрий відсторонив Супрун, свого часу поновив на посаді скандального Насірова.

6 лютого у МОЗ повідомили, що відсторонення Супрун заблокувало доставку життєво необхідних ліків.