Святошинський районний суд Києва 19 березня відхилив клопотання про допит так званих «грузинський снайперів» у справі про розстріли під час Євромайдану в Києві в лютому 2014 року.

Про це повідомила адвокат Євгенія Закревська у Facebook.

Вона зазначила, що клопотання подав захист беркутівців. Їх мали допитувати по відеоконференції з території Білорусі, де вони нібито перебувають.

За словами Закревської, раніше аналогічне клопотання щодо частини свідків суд задовольняв і захисту надали можливість допитати їх з території Вірменії, де вони, як зазначено в їх заявах, перебували.

«Проте виявилося, що ці «снайпери» брехали суду ще навіть не почавши свідчити», – написала Закревська.

За її словами, попереднє звернення про допит надійшло до суду 7 грудня 2017 року. На той час один із них на території вказаної країни не був з 2015-го року, а інший вперше її відвідав у січні 2018 року.

Нагадаємо, про грузинських снайперів згадують у фільмі італійського режисера Джана Мікалесіна. Автори фільму стверджують, що саме грузинські снайпери відкрили вогонь по протестувальниках у лютому 2014 року в центрі Києва.

Вчора 19.03.2019 Святошинський районний суд розглянув повторне клопотання захисників беркутівців про допит невловимих "…

Опубліковано Евгенією Закревською Середа, 20 березня 2019 р.

Як раніше повідомлялося, Міністерство внутрішніх справ України не знайшло підстав для люстрації екс-керівника Департаменту громадської безпеки МВС Володимира Гриняка, котрого судять за керівництво розстрілу учасників Євромайдану.