Про це розповів адвокат Руслан Чорнолуцький, повідомляє прес-служба Руху нових сил у вівторок, 3 квітня.

Зазначається, що 6 лютого захист Саакашвілі звернувся до Касаційного адміністративного суду зі скаргою на рішення судів першої та апеляційної інстанцій у справі відмови Управлінням ДМС України в Київській області в оформленні документів про надання Саакашвілі статусу особи, яка потребує додаткового захисту.

Суд у задоволенні вимог касаційної скарги відмовив, рішення судів попередньої інстанції залишив без змін. При цьому адвокати політика навіть не викликалися до суду.

За словами адвоката, Саакашвілі буде звертатися до Європейського суду з прав людини з приводу несправедливого рішення і відмови в наданні йому додаткового захисту.

У прес-службі Руху нових сил нагадали, що адвокати в інтересах Саакашвілі оскаржать у ЄСПЛ дії влади під час затримання і видворення Саакашвілі з України, а також рішення президента України Петра Порошенка про позбавлення Саакашвілі громадянства.

Раніше екс-президент Грузії Міхеіл Саакашвілі звернувся з Амстердама до своїх грузинських однопартійців з Єдиного національного руху (ЄНД), в якому заявив про намір повернутися у владу в країні.