Про це йдеться у повідомленні ГПУ.

«Прокуратура Сумщини звернулася до суду з клопотанням щодо обрання запобіжного заходу колишньому прокурору Сумської області у вигляді домашнього арешту. Однак, суд відмовив у задоволенні вказаного клопотання», – зазначено у повідомленні. 

27 січня 2015 року екс-прокурору Сумщини повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ст. 340 (незаконне перешкоджання організації або проведенню мітингів), ч. 2 ст. 372 (притягнення завідомо невинного до кримінальної відповідальності, поєднане з фальсифікацією) Кримінального кодексу України.

«Під час розслідування встановлено, що екс-посадовець, бажаючи перешкодити організації та проведенню у м. Суми акції протесту «Євромайдан», 27 та 28 січня 2014 року підписав 5 повідомлень про підозру депутатам Сумської міської ради, які брали участь у зазначеному заході», – зазначили в прокуратурі.

Як відомо, раніше глава МВС Арсен Аваков заявив, що Білоконю оголосили повідомлення про підозру у масовому незаконному порушенні кримінальних справ 27-28 січня 2014 року проти активістів сумського Євромайдану. Тоді міністр зазначив, що за такі злочини дають 10 років позбавлення волі.