Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва.

«Рішення суду обурило і слідчих, і потерпілих, і прокурора… Якщо треба, дійдемо до вищого спеціалізованого суду, тому що правосуддя на Солом’янському районному суді у нас не закінчується», – зазначив прокурор м.Києва Сергій Юлдашев.

Зокрема, у ході судового слідства було встановлено, що Багієв разом зі спільником систематично вимагав гроші з водіїв маршруток, що займалися перевезенням пасажирів від Центрального залізничного вокзалу. За певну винагороду зловмисники «обіцяли» безпеку перевізникам та пасажирам. У разі відмови погрожували фізичною розправою, при цьому обіцяли не лише пошкодити мікроавтобуси, а й розправитися з самими «боржниками».

«Втім, незважаючи на більш ніж переконливу доказову базу, суддя виправдала злочинців. На рішення суду не вплинуло навіть те, що Бабай вже був умовно засуджений за вимагання», – констатують у прокуратурі.

Прокуратура не погоджується з таким рішенням і вимагатиме у суді апеляційної інстанції визнати «Бабая» та його поплічника винними у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 189 Кримінального кодексу України (Вимагання), та притягнути їх до відповідальності.