Про це журналістам сказав член ЦВК Михайло Охендовський. За його словами, відповідне рішення суд ухвалив ще 18 вересня.

Охендовський додав, що комісія керувалася інформацією Міністерства юстиції про реєстрацію відповідних місцевих партійних організацій.

Нагадаємо, раніше партія "Батьківщина" оскаржила в суді затверджений ЦВК складу територіальних виборчих комісій на місцевих виборах. На думку представника партії, члена фракції БЮТБ Сергія Власенка, ЦВК прийняла необ'єктивне рішення, зареєструвавши, зокрема, членами тервиборчкомів у Київській та Львівській областях кандидатури від партії, подані відповідно Володимиром Майбоженко та Іваном Деньковичем, які, раніше були виключені з партії.

"Батьківщина" також звернулася до Генпрокуратури з вимогою порушити проти Деньковича кримінальну справу за незаконне привласнення повноважень голови Львівської облорганізації партії.

Юлія Тимошенко стверджує, що за дорученням Президента Віктора Януковича Міністерство юстиції відмовляється реєструвати нових законно обраних керівників цих партійних осередків, а Печерський районний суд Києва, всупереч закону, втрутився у внутрішні справи "Батьківщини", заборонивши членам партії проводити партійні конференції, обирати своїх керівників, висувати кандидатів у депутати, а міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов незаконно видав звільненим "Батьківщиною" керівникам обласних осередків фальшиві партійні друку.

"Обласні партійні осередки нашої партії" Батьківщина "вкрадені. Зараз керівник президентської адміністрації пан Льовочкін складає списки кандидатів у депутати від нашої партії у себе в кабінеті, ставить на ці списки фальшиві друку нашої партії, і найближчими днями зареєструє ці сфабриковані списки у Центральній виборчій комісії ", - додала Тимошенко.

Нагадаємо, в червні Денькович був виключений з партії "Батьківщина", а у вересні - з фракції БЮТ у Верховній Раді.