Брукс був арештований за водіння в нетверезому стані рано вранці в жовтні 2010 року після того, повідомляє видання Miami Herald.

Брукс протестував проти арешту, посилаючись на законну причину свого вчинку. За словами Брукса, кіт його друга захворів, і він був єдиним, хто міг відвезти тварину в нічну ветеринарну клініку.

Суд округу Хіллсборо у Флориді визнав Брукса винним у кримінальному злочині - водінні в стані алкогольного сп'яніння , спираючись у своїх висновках на те , що подібний арешт став для нього третім за десять років. На процесі Брукс не заперечив того , що водив машину в стані сп'яніння , але посилався на обставини «крайньої необхідності» через важкохворого кота. Дані обставини за американськими законами виключають злочинність діяння.

Брукс оскаржив рішення в апеляційній інстанції. Серед оскаржених ним питань, зокрема, було відхилення судом округу Хіллсборо клопотання про роз'яснення присяжним обставин «крайньої необхідності» в його справі.

Однак апеляційний суд Флориди підтвердив попереднє рішення, дійшовши висновку , що подібний аргумент може використовуватися особою при наявності певних обставин, «щоб уникнути неминучої небезпеки , шкоди або серйозного поранення ним самим або іншими особами», що не відноситься до тварин. За даними видання Daily Mail , винесення вироку відбудеться пізніше.

Джерело: РИА Новости