Святошинський районний суд Києва взяв під варту на два місяці ще одного підозрюваного у вбивстві у 2017 році учасниці АТО Аміни Окуєвої – Андрія Кравченка

Про це заявила прокурор у справі Юлія Дядюк, повідомляє hromadske.

Як зазначається, Кравченко є одним із членів групи Ігоря Редькіна — фігуранта справи про вбивство Аміни Окуєвої. Його підозрюють також і у вбивстві на замовлення бізнесмена Костянтина Хоруженка 17 січня 2014 року.

Зараз тривають слідчі дії та перевіряється ймовірна причетність чоловіка до вбивства Окуєвої.

Адвокат підозрюваного Ірина Бігунець стверджує, що її підзахисному намагаються "повісити" вбивство Окуєвої та запевнила, що він не має відношення навіть до вбивства бізнесмена 2014 року.

На момент затримання Кравченко був під нічним домашнім арештом за підозрою у вбивстві директора компанії Caparol Україна Павла Зможного у вересні 2016 року та керівника відділу реклами КП "Київський метрополітен" Павла Миленького у 2019 році.

Групу із семи осіб затримали у вересні 2019 року, однак у грудні Шевченківський суд змінив запобіжний захід фігурантам на домашній арешт та особисте зобов’язання. За даними слідства група під керівництвом Ігоря Редькіна складалася із семи осіб та займалася вбивствами на замовлення.

Під час судового засідання у справі вбивства Окуєвої в прокуратурі заявляли, що на зброї, що знайшли неподалік вбивства виявили три ДНК, одна з яких, відповідно до експертизи, належить Ігорю Редькіну, дві інші — встановлюють.

Нагадаємо, чоловік Окуєвої прокоментував роботу слідства у справі про вбивство його дружини.