Печерський районний суд Києва був змушений перенести розгляд позову екс-голови НАК "Нафтогаз України", лідера Республіканської партії України Юрія Бойка про захист честі, гідності і ділової репутації до лідера БЮТ Юлії Тимошенко на її прохання, передає УНІАН.

Тимошенко направила на адресу суду телеграму про те, що вона не може взяти участь у процесі як відповідач, тому що перебуває у відрядженні у Волинській області.

Зі свого боку, відповідаючи на запит головуючого у процесі судді Володимира Кузьменка, чи може за таких обставин продовжуватися розгляд справи, представник позивача Валерій Винокуров зазначив, що він не бачить у цьому перешкод. Проте, інші співвідповідачі у справі - представники радіо "Свобода" і "5-го каналу" - зазначили, що під час відсутності Тимошенко не можна розглядати позов, і дату його розгляду потрібно перенести.

Порадившись на місці, суд вирішив відкласти розгляд справи на 28 лютого до 11.00.

Водночас представник позивача, апелюючи до суду, зазначив, що Тимошенко, на його думку, була належним чином поінформована про початок розгляду справи. Зокрема, він надав суду роздруківки з низки засобів масової інформації, де мова йшла про дату і місце розгляду справи. Суд прийняв його аргументи до уваги, але вирішив перенести розгляд справи.

Раніше Бойко заявив, що вже давно втратив інтерес до цього судового процесу.

Кореспондент