Про це йдеться в ухвалі суду від 23 лютого, передають Українські Новини.

Генеральна прокуратура встановила, що в цілях задоволення побутових потреб Януковича, які виникали під час проживання останнього в резиденції на території урочища «Межигір'я», було створено фіктивне підприємство «КиївУніверсалСервіс».

Під час досудового розслідування проведено огляд майна в резиденції і виявлений «Музей ретро автомобілів». Під час огляду в одному з боксів зазначеного музею була виявлена фотокопія свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу Bentley Brooklands, власником якого є «КиївУніверсалСервіс».

З матеріалів клопотання випливає, що Янукович є по суті фактичним власником вищевказаного транспортного засобу, а право власності зареєстровано на «КиївУніверсалСервіс» тільки з метою приховати справжнього власника цього автомобіля, а також легалізувати майно, одержане злочинним шляхом. У зв'язку з цим суд задовольнив клопотання Генпрокуратури і наклав арешт на автомобіль Bentley Brooklands.

Ця модель преміум-класу була представлена в 2007 році, всього випущено 550 таких автомобілів. Вартість Bentley Brooklands становить близько 3,4 млн гривень.

Як повідомлялося раніше, у липні 2016 року суд заарештував 27 ретро-автомобілів, які належать Януковичу.