13 жовтня місцевий суд Галицького району Львова прийняв рішення про заборону вчителям проводити голодування під стінами Львівської ОДА одночасно дозволивши провести аналогічну акцію під стінами Львівської міської ради. Про це „Контекст-медіа” повідомив голова Львівської обласної вільної профспілки освіти та науки Андрій Соколов.
„На суді мова йшла про нашу заявку на проведення акції, яку ми планували розпочати сьогодні”, ― уточнив Андрій Соколов.
Як повідомляло агентство, 13 жовтня львівські вчителі прийняли рішення перенести дату початку акції голодування під стінами Львівської міської ради і Львівської ОДА з 13 на 18 жовтня.
Сьогодні 8 добу 10 вчителів у п’яти наметах голодують під стінами обласного виборчого штабу Віктора Януковича у Львові. Всі голодуючі почувають себе задовільно, ніяких ексцесів не було.
7 жовтня 10 львівських вчителів, незважаючи на заборону суду, розбили намети під стінами Львівського обласного виборчого штабу Віктора Януковича і оголосили безстрокове голодування. Голодування є перманентне. 10 вчителів одночасно беруть участь в ньому протягом трьох днів, після чого їх змінюють інші.
Вчителі вимагають від прем’єр-міністра зобов’язати виконавчі служби виконати рішення судів щодо виплати вчителям заборгованостей за ст. 57 закону про освіту.
8 вересня Львівський обласний виборчий штаб Віктора Януковича оприлюднив заяву, в якій вимагає від влади Львова припинити акцію з огляду на те, що вона, на їх думку, є антизаконною.
14 жовтня вчителі мають наміть розширити акцію і планують у найближчу розбити намети біля приміщень Львівської міської ради та Львівської ОДА.