Суддя пояснив, що це не входить у його компетенцію, адже досудове розслідування у справі Аброськіна вже закінчено, передає «Радіо Свобода». 

«Аналіз положень процесуального закону дає підстави для висновку, що слідчий суддя здійснює контроль за дотриманням прав і свобод осіб лише на стадії досудового розслідування, а в Печерському районному суді вже перебуває обвинувальний акт», – зазначив під час оголошення рішення слідчий суддя.

Захисники Аброськіна наполягали на зміні запобіжного заходу, адже, за їхніми словами, слідство не встановило, кого саме вбив їхній підзахисний, з якої зброї стріляв і де перебуває ця зброя, також не визначено і зміст наказу стріляти і хто його віддавав.

Сам Аброськін під час відеоконференції із залом судового засідання зазначив, що 20 лютого 2014 року перебував за 150 метрів від Жовтневого палацу і не розуміє, в чому його звинувачують.

Натомість представник прокуратури наполягав на продовженні утримання під вартою, оскільки «підозрюваний може впливати на свідків, знищувати докази, уникати судового засідання чи спілкуватися зі своїм керівником» Дмитром Садовником, що раніше втік з-під домашнього арешту і перебуває в розшуку.

Нагадаємо, 20 січня 2015 року Генпрокуратура закінчила досудове розслідування та направила до суду обвинувальний акт проти двох співробітників роти спеціального призначення полку міліції особливого призначення «Беркут» ГУМВС України в м. Києві за фактом вчинення особливо тяжких кримінальних правопорушень.