Про це повідомила адвокат матері журналіста Вікторія Дейнека, передає УП.

«Прокуратура просила 6, я просила 7, це максимальна санкція, але суд скасував вирок… і дав 5 реальних років», – пояснила вона.

Таким чином, Апеляційний суд Києва задовольнив апеляцію прокуратури та сторони постраждалих на вирок першої інстанції, яка дала Крисіну 4 роки позбавленні волі умовно.

За словами Дейнеки, мотивація суду полягала, зокрема, в тому, що не було щирого каяття Крисіна.

«Апеляція вказала, що за його поведінкою навіть в Апеляційному суді не було видно, що він щиро розкаявся», – зазначила захисник, додавши, що в попередньому вироку суд вказував каяття, як пом'якшувальну обставину. 

Крім того, Крисін ніяким чином не намагався усунути тяжкі для Веремія наслідки, що, як пояснила Дейнека, також стало підставою для апеляції.

«І не врахував (суд першої інстанції), що це є тяжкий злочин, тому умовним покаранням не можна виправити», – розповіла адвокат.

Вона сказала, що задоволена вироком. Захисниця поки не знає чи задоволена її клієнтка, мати журналіста, 

Адвокат Крисіна Тетяна Гнатюк повідомила, що планує оскаржувати вирок.

«Оскаржувати буду у встановлений законом строк», – зазначила Гнатюк.

Як відомо, 22 грудня 2017 року Шевченківський райсуд Києва засудив Юрія Крисіна до 4 років позбавлення волі умовно за причетність до вбивства журналіста газети «Вести» В'ячеслава Веремія. Крисіна вважають організатором молодиків, які за гроші переслідували й били «майданівців» на початку 2014 року.  

4 березня 2018 р. паркан котеджу Крисіна у Гатному під Києвом активісти розписали фарбою з балончиків та обклеїли наліпками «Розшук. Юрій Крисін «Шрек».