Як повідомляє прес-служба партії «Єдиний центр», рішення про це сьогодні, 9 листопада, прийняла окружна виборча комісія №71, яку Закарпатський окружний адміністративний суд напередодні ввечері зобов'язав визнати Балогу переможцем виборів на окрузі.

Нагадаємо, як повідомлялося, ОВК №71 (центр - м. Хуст, Закарпатська область) 7 листопада своїм рішенням скасувала результати голосування на трьох дільницях - №210481, №210522, №210523, унаслідок чого кандидати Павло Балога, який отримав перший результат, і Степан Деркач, котрий посів друге місце, помінялися місцями.

Після скасування результатів голосування на трьох дільницях переможцем виборів в окрузі ставав Деркач із 21 тис. 680 голосами. У Балоги ж залишався результат 21 тис. 165 голосів.

Вчора Павло Балога в суді оскаржив рішення ОВК №71 про скасування голосування на трьох зазначених дільницях. Як стало відомо, Закарпатський окружний адмінсуд ввечері виніс рішення, яким заборонив окружкому вносити зміни в уточнюючі протоколи про результати виборів.

«Тобто рішення ОВК про скасування результатів виборів на трьох дільницях від 7 листопада, яке давало підстави кандидату-"регіоналу" Степану Деркачу стати народним депутатом, суд визнав неправомірним, - йдеться в повідомленні "Єдиного центру". - Члени комісії взяли до відома рішення суду за позовом Павла Балоги".

Засідання ОВК №71, під час якого Балогу таки визнали переможцем виборів, закінчилося о 14:00. Як повідомили РБК-Україна в "Єдиному центрі", підсумкові протоколи повинні бути направлені до Центральної виборчої комісії вже сьогодні.

Як повідомлялося, кандидат від "Єдиного центру" Балога випередив "регіонала" Деркача на 217 голосів: перший набрав 22 тис. 209 голосів (35,13%), другий - 21 тис. 992 голосів (34,79%).

Джерело: РБК-Україна