Рішення про це було зачитано під час засідання суду головуючою суддею Юлією Мікуш, повідомляє кореспондент «Вголосу».

«Апеляційну скаргу ТОВ «Експерс-медіа груп» відхилити. Заочне рішення Франківського районного  суду м. Львова від 6 червня 2014 року залишити без змін», – наголосила суддя.

Як зазначила представник позивача у даній справі Марія Лавренів, Львівський апеляційний суд підтвердив, що суд першої інстанції на основі повного, всебічного та об’єктивного дослідження доказів виніс рішення, яким встановлено всі обставини, тобто посилання відповідача в своїй апеляційні скарзі, не знайшли підтвердження у суді.

«Ухвала Львівського апеляційного суду набирає чинності з моменту проголошення, тобто від сьогодні, 24 грудня 2014 року. Газета має спростувати матеріал про Олега Тягнибока найближчим часом», – пояснила представник позивача.

«Сьогодні ми змогли добитися справедливого рішення суду, який залишив рішення першої інстанції правдивим і визнав «Експрес» брехливою газетою», – розповів присутній у залі суду голова фракції ВО «Свобода» у Львівській міській раді Любомир Мельничук

Також він розповів, що близько 100 львів’ян, які сьогодні прийшли на засідання суду, вимагаючи об’єктивного розгляду справи, вели себе в рамках закону і по встановлених судом правилах.

«Сьогодні ми змогли добитися справедливого рішення суду. Натомість підозрюю, що спроби очорнювати «Свободу» та її лідера будуть проводжуватися і надалі», – наголосив Любомир Мельничук.

Нагадаємо, що 8 листопада 2013 року голова Всеукраїнського об'єднання «Свобода» Олег Тягнибок звернувся до Франківського районного суду Львова з позовною заявою щодо статті в газеті «Експрес» під назвою «Гроші Тягнибока-4. Угода з дияволом».

Франківський районний суд Львова задовольнив позов голови ВО «Свобода» Олега Тягнибока до ТзОВ «Експрес мультимедіа груп» про захист честі, гідності та ділової репутації. У цій справі Франківський відділ Державної виконавчої служби Львівського міського управління юстиції навіть відкрив провадження про примусове виконання рішення суду, оскільки газета Починка відмовилася публікувати спростування, начхавши на закон.

Опісля видання оскаржило це рішення в Апеляційному суді Львівської області.

Також партія «Свобода» подала судовий позов проти газети «Експрес» з вимогою спростувати недостовірну інформацію про лідера «Свободи» Олега Тягнибока та голову економічної ради «Свободи» Ігоря Кривецького. Приводом до позову став матеріал «Вова Морда (Володимир Дідух) заговорив: «Я дав партії Тягнибока 48 мільйонів доларів. Готівкою», оприлюднений 13 листопада в №120 (7850) газети «Експрес». У цьому матеріалі львівський бізнесмен Володимир Дідух, відомий також як кримінальний авторитет на прізвисько Вова Морда, заявив, що свого часу дав ВО «Свобода» 48 млн доларів на розвиток політсили.

9 грудня Апеляційний суд Львівської області вирішив перенести ухвалення рішення через відсутність з боку відповідача оригінала про приєднання ТзОВ «Експрес мультимедіа груп» до юридичної особи «Експрес Медіа Принт».

Минулого разу львівські «свободівці» також пікетували Апеляційний суд Львівської області. Від представників Феміди вони вимагали об'єктивно розглянути позов лідера партії Олега Тягнибока проти газети «Експрес».