Личаківський місцевий суд м. Львова сьогодні задовольнив позов представників громади Винник до міського голови Винник Сергія Уварові і визнав незаконним рішення останнього щодо відмови у реєстрації ініціативної групи у проведенні референдуму з питання дострокового припинення повноважень міського голови. Про це повідомила "Вголосу" член УРП „Собор” Леся Ярошевич.
Суд зобов’язав міського голову Винник зареєструвати ініціативну групу з проведення референдуму протягом трьох дні до 16 березня включно.
Суд також вирішив передати у прокуратуру та СБУ матеріали щодо незаконного виділення земельних ділянок під будівництво у Винниках фірмам „Квартал” та „Мегабуд”.
Як повідомляло агентство, 21 грудня ініціативна група подала документи на реєстрацію у Винниківську міську раду, а 4 січня надійшла офіційна відповідь від міського голови Винник, який відмовив у реєстрації ініціативної групи.
17 грудня збори представників громадськості міста Винник прийняли рішенні про створення ініціативної групи з проведення референдуму за дострокове припинення повноважень міського голови Сергія Уварові та депутатів міської ради. До ініціативної групи увійшли представники політичних партій, один депутат міської ради та представники громадськості Винник.
Громада Винник ставить у провину міському голові та депутатам міської ради зловживання службовим положенням.
12 грудня громада міста звернулась до міського голови Львова, обласної ради та прокурора з проханням утворити спеціальну комісію із розслідування і доведення фактів протизаконної діяльності міського голови та депутатів міськради Винник.
Сергій Уваров обраний міським головою Винник у грудні 2002 року. Будучи міським головою Винник вступив до Партії регіонів. Після другого туру президентських виборів, у листопаді вийшов з її лав.